HOT NEWS !!!

We wtorek 27 marca przedstawiciele stowarzyszenia Droga Łódź wraz z radnym Bartoszem Domaszewiczem i przewodniczącym Rady Osiedla Radogoszcz Markiem Boguckim spotkali się z Wceprezydentem miasta Łodzi Radosławem Stępniem. Na spotkaniu byli także obecni panowie ze ZDiT-u : ) 

1. Najpierw jak zwykle wylaliśmy na Pana Prezydenta nasze żale , czyli przedstawiliśmy listę skarg , zastrzeżeń i uwag do sposobu przeprowadzenia konsultacji , projektu Majora ,dokumentacji , analiz i wszystkich ''nieścisłości'' jakie zauważyliśmy na naszej drodze do Radogoszcza BEZ drogi : ) I tu UWAGA ! gorąca prośba do wszystkich mieszkańców, którzy są zainteresowani tematem , składali uwagi i wnioski , uczestniczyli w naszej akcji . Otóż umówiliśmy się z Panem Prezydentem, że do wtorku przedstawimy pełną listę naszych uwag na piśmie . PROSIMY o krótkie . merytoryczne - tylko sprawdzone i pewne uwagi dotyczące całej procedury, wszystkich tematów : konsultacji, projektu Majora, całej przedstawionej nam dokumentacji technicznej . Bardzo krótko w punktach , co się nie zgadza ze stanem faktycznym , z prawem , z uchwałami RM. My zbierzemy to w całość i przedstawimy Panu Prezydentowi na piśmie. Uwagi proszę przesyłać na adres mailowy stowarzyszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." style="unicode-bidi: embed; letter-spacing: normal; line-height: 18px; text-align: -webkit-auto;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Tu miła niespodzianka, Pan Prezydent wykazał poważne zainteresowanie naszą mega profesjonalną prezentacją tras alternatywnych na Teofilowie ( wielkie dzięki w imieniu ludzkości dla pani architekt i pani grafik, obie na chwilę zaniedbały macierzyństwo dla sprawy : ) sporą część spotkania dyskutowaliśmy różne warianty, ale generalnie stanęło na tym, że na za tydzień przedstawimy jeden , wybrany wariant i możemy liczyć na to, że zostanie POWAŻNIE przeanalizowany przez miasto jako ALTERNATYWNY . 
Uffffff , trochę to zajęło czasu i atłasu, ale (odpukać w niemalowane) coś realnie drgnęło.
Wreszcie !!!!! Teraz wszyscy trzymamy kciuki za panią architekt, żeby udało jej się zaprojektować trasę idealną : ) 


Wrażenia ogólne - kompetentny, charyzmatyczny wice , zobaczymy co zrobi dobrego dla miasta - ma potencjał : ))))))))))